HOTEL BIATHLON
SPORT & SPA

wyjątkowy hotel na wysokości 886 m n.p.m.

Zlokalizowany w Jakuszycach, dzielnicy Szklarskiej Poręby w pobliżu wielu atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych w polskich i czeskich Karkonoszach oraz Górach Izerskich.

Informujemy, że zachowujemy w naszym obiekcie szereg zabezpieczeń i utrzymujemy najwyższy poziom higieny personelu, a w szczególności udostępnianych pokoi.

Na bieżąco reagujemy na pojawiające się komunikaty dotyczące sytuacji epidemiologicznej wdrażając przy tym należyte środki w tym zakresie (w tym zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego).

Jakuszyce

Mekka dla miłośników sportu

20 m

Boisko wielofunkcyjne

50 m

Polana Jakuszycka

22 km

tras rowerowych Sigle Track

100 km

Tras biegowych

Restauracja i sala loft

Przysmaki w górskim klimacie

Miejsca spotkań i rozrywki, gdzie można spędzać wspólne chwile w rodzinnym gronie czy towarzystwie przyjaciół lub znajomych.

Wspaniała lokalizacja

W sercu pięknych polskich gór

Położenie na wysokości 886 m n.p.m. i charakterystyczny mikroklimat porównywalny do alpejskiego, idealnie nadaje się jako miejsce do uprawiania sportów nie tylko zimowych.

Zabawy dla dzieci

Dla małych i dużych

Na małych Gości naszego Hotelu czeka przytulna i bogato wyposażona sala zabaw. Klocki, zabawki czy tablica do malowania kredą, sprawią, że dzieci miło spędzą u nas czas, a Rodzice będą mogli trochę odpocząć.

SPA, sauny i jacuzzi

Idealne do relaksu

Zapraszamy do centrum Wellness, miejsca w którym wypoczniesz i nabierzesz siły oraz przywrócisz naturalny balans pomiędzy duchem a ciałem.

Atrakcje regionu

Unikalne w regionie

Jakuszyce to przede wszystkim najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego. Natomiast latem stają się wyraźnym centrum turystyki rowerowej. Wiosną i jesienią nie brakuje tutaj spacerowiczów i turystów.

Zaplecze sportowe

Mekka dla miłośników sportu

Do dyspozycji Gości: profesjonalna siłownia, wypożyczalnie nart biegowych, trasy biegowe dla narciarzy, trasy do pieszych i rowerowych wycieczek oraz Nordic Walking, boisko wielofunkcyjne pokryte sztuczną trawą.

Tytuł projektu: Zwiększenie efektywności energetycznej Hotelu Biathlon Sport & Spa w Jakuszycach poprzez zastosowanie pomp ciepła z wykorzystaniem OZE

Cele Projektu: termomodernizacja obiektu hotelowego

Planowane efekty: zwiększenie efektywności energetycznej obiektu

Wartość projektu: 1 672 800,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 821 251,14 zł

Zarezerwuj pobyt

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu

Rezerwuj bezpośrednio

na stronie najtaniej
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
© 2024
Hotel Biathlon